Новини

З метою популяризації серед дітей та молоді легальних трудових відносин, запобігання використання дитячої праці та трудової експлуатації Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці підготувало інформаційні матеріали.

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Історичний клуб "Пам'ять" вітає всіх українців із прийдешніми святами - Різдвом Христовим та Новим роком! Хай принесуть ці свята мир в Україну, довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!
Дякуємо нашим військовим за можливсть дарувати людям радість!

29 грудня 2023 о 11:57 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Напередодні зимових канікул у ліцеї №10 пройшли уроки з поліцейським.

22 грудня 2023 о 11:55 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Напередодні різдвяно-новорічних свят відбулася приємна подія.

21 грудня 2023 о 11:52 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

13 грудня відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» КЗЗСО ліцею №10 у рамках спільного проєкту з міським історичним музеєм «Без минулого немає майбутнього»
до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
«Чорнобиль… Мужнім героям уклін!»

13 грудня 2023 о 11:51 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Учні КЗЗСО ліцею №10 взяли участь у конкурсі під керівництвом вчителя інформатики Тетяни Іванченко.
«Бебрас» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою.

12 грудня 2023 о 11:49 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Учні 2-10 класів КЗЗСО ліцею №10 під керівництвом вчителя інформатики Тетяни Іванченко долучилися до проведення міжнародної «Години коду» з інформатики на сайті code.org.
Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою.
Цього року темою Години коду є творчість зі штучним інтелектом.
Вивчення інформатики – це просто!

12 грудня 2023 о 11:47 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Вітаємо Щурову Анастасію та Харьковенко Аріну, учасниць шкільного творчого об'єднання " Юний художник " із зайнятим І місцем у міському етапі обласного конкурсу малюнку " Казковий батальйон ", присвяченому Дню Збройних Сил України!!!

11 грудня 2023 о 11:44 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» КЗЗСО ліцею №10 у рамках спільного проєкту з міським історичним музеєм «Без минулого немає майбутнього» до Міжнародного дня людей з інвалідністю (03.12.), Міжнародного дня волонтера (05.12.), Дня Збройних Сил України (06.12.), Дня української хустки (07.12.), Міжнародного Дня прав людини (10.12.)
«І НІКОЛИ ВЖЕ, ПОВІРТЕ, НЕ ЗЛАМАТИСЬ НАМ,
ДОКИ ВІЛЬНА, ДОКИ СИЛЬНА РІДНА ЗЕМЛЯ…».

2 грудня 2023 о 11:32 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Учні КЗЗСО ліцею №10 приєдналися до участі у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насилля».

1 грудня 2023 о 11:25 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

29 листопада 2023 року для учнів 10 класу фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам'янського району ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Верещак Владислав провів корисну бесіду з питання мінної безпеки, дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану.

29 листопада 2023 о 11:28 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Учні 7 класу зустрілися з працівником ювенальної поліції.

20 листопада 2023 о 11:18 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

16 листопада відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» у рамках спільного проєкту КЗЗСО ліцею №10 Жовтоводської міської ради з Жовтоводським міським історичним музеєм «Без минулого немає майбутнього» з нагоди Всесвітнього дня дитини, Дня Гідності і Свободи, Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні (90-тих роковини Голодомору 1932–1933 років в Україні) під гаслом «Є в нас доля! І Є в нас воля! Є земля в нас і небеса! Є в нас мова своя чудова! Є в нас гордість і є краса!»

16 листопада 2023 о 11:16 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

11 листопада 2023 о 11:11 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Вітаємо Щурову Анастасію, учасницю ліцейського творчого об'єднання "Юний художник " із зайнятим І місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі мистецтв до "Дня українського козацтва". Робота "Юний козаченько"

6 листопада 2023 о 11:10 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Вітаємо з перемогою БРУСЛІК ПОЛІНУ , ученицю 3-А класу, вихованку історичного клубу "Пам'ять", у Всеукраїнському творчому конкурсі "До Дня Української писемності та Мови". Поліна посіла ІІІ місце!

6 листопада 2023 о 11:06 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

У ліцеї №10 розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності та ЦЗ. Учні 8-Б та 6-Б класів підготували відеоурок "Живи безпечно!".
Живімо безпечно! Дотримуймося прстих правил, які допоможуть зберегти здоров'я і житття!

26 жовтня 2023 о 12:49 | Ревенко Л. О. | немає коментарів

Вихованка історичного клубу "Пам'ять" Кукла Ангеліна взяла участь у Другому Всеукраїнському поліжанровому мистецькому конкурсі «Чорнобаївські витівки-2023» та посіла ІІІ місце!

26 жовтня 2023 о 10:38 | Ревенко Л. О. | немає коментарів