Її Величність – Математика

Date: 22 жовтня 2021 о 08:01

У школі пройшов Тиждень математики в початковій школі.

З учнями 1-А класу було проведено захід «Математичний   калейдоскоп», де використовувалися  різні завдання:  розвʼязування цікавих задач, завдання на логічне мислення на основі складу чисел 5 і 6, на встановлення відповідності. Включаючи «Щоденні 3»  («Математика  разом», «Математика самостійно»,  «Математика  письмово»),  використовувалися різні форми роботи: робота в малих групах, робота в парах, індивідуальна робота (лего). Захід був змістовний і цікавий. Учні проявляли інтерес на всіх етапах уроку.

У 1-Б класі пройшов цікавий урок математики  «Магічна цифра 7».  Першокласники вирушили в подорож на порятунок Білосніжки та семи гномів та виконали  різноманітні завдання: «Весела лічба», «Нагодуй їжачка», «Знайди зайве яблуко», «Лісовий лабіринт». За правильно виконанні завдання  діти отримували подарунки-«перли», що наближувало їх до Гномів та  Білосніжки.

У  3-А класі пройшли тематичні ранкові зустрічі. А на уроці інформатики проведено гру «Кращий знавець таблиці множення». Переможці: Клименко Роман, Круговий Ростислав, Войтенко Артем, Шпак Анастасія, Боднарчук Павло.

У 3-Б класі проведено ранкову зустріч «Цікава математика», на якій діти розвʼязували цікаві задачі, розгадували математичні ребуси, під час гри з мʼячем перевіряли знання таблиці множення, робили дослідження «Геометрія навколо нас». Також зробили виставку «Магічні числа».  Діти переконалися, що математика цікава та різностороння наука, яка дуже важлива у нашому житті.

У 4-А класі пройшла ранкова зустріч «Римська математика». На занятті учні ознайомилися з римською нумерацією. Дізналися про вузлові числа цієї нумерації та де їх використовують і нині. Учні виконували практичні завдання, які сприяли розвитку логічного мислення.

На уроці математики учні  4-Б класу закріпили знання про частину і ціле та звичайні дроби. Дидактичний  матеріал дав можливість дітям відчути ціле та частину предмета. Учням дуже сподобалося порівнювати дроби. Активно розвʼязували «смачні» задачі, які сприяли вихованню навичок правильного харчування. Цікаві та пізнавальні завдання з математики «Щоденні 3» (НУШ) дають можливість краще розвивати  математичні навички. Пройшла ранкова зустріч  «Її Величність – Математика». Привітання у колі друзів налаштувало дітей на цікаву роботу. Працюючи в групах, учні із задоволенням виготовляли геометричні аплікації. Командні змагання активізували розвʼязання ребусів з математичними символами, знаходили правильні відповіді на питання вікторини, відгадували загадки, розвʼязували задачі-головоломки. Оформили виставку дитячих робіт «Аплікація з геометричних  фігур».

У 4-В класі відбувся конкурс «Кращий знавець таблиці множення». Переможець  - Євген Абаза.