Всесвітній день води

Date: 22 березня 2019 о 15:17, Refreshed 30 березня 2019 о 15:36

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, відзначає вся планета і наша школа не стала винятком. Святкування Дня води є унікальною можливістю нагадати школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів у закладі було проведено ряд  заходів, які допомогли дітям зрозуміти важливість збереження водних ресурсів.
У початкових класах пройшов конкурс малюнків «Як допомагає вода?»  Найкращими стали учнів 3-А класу, а саме: Васіліка Ганна, Скляр Ірина, Пузирькова Анна, Пономаренко Поліна та Самчук Анастасія.
Учні 4-А класу взяли участь у колективній справі по виготовленню  плакатів на тему «Кому потрібна вода в природі?» та «Вода – це справжнє диво». Активно працювали над роботою такі учні: Гусакова Аліна, Жушман Аліса, Бабіченко Марина, Бєловол Катерина, Голубчик Анна. Учні  4-Б класу  Деркач Олександра, Курило Ольга, Бєлих Вікторія та Петров Дмитро створили проект «Вода – джерело життя».
Протягом дня молодші школярі мали можливість подорожувати з Капітошкою у мультфільмах.
Учениці 5 класу Кім Даніела та Губко Вікторія  підготували прислів’я про воду.
Чудовий агітаційний матеріал з теми «Вода в нашому житті» підготували учні 6 класу. Активними були учні: Дубовик Мія, Агеєва Кіра, Блохіна Віра, Ляшенко Тимофій, Самусенко Євген.
Учні 7-9 класів взяли участь у конкурсі агітаційних газет  на  тему «Забруднимо воду – засмутимо природу!». Мальована Аліна, учениця 9 класу, представила проект під назвою «Зроби свій вибір», який і став переможним. Кудієнко Юлія, учениця 9 класу, створила агітаційний матеріал, у вигляді електронної публікації під назвою «Вода – це життя». Кожен клас отримав у свою «класну скарбничку» по буклету. Учні 7 класу відвідали лабораторію чудес, де вчитель фізики Бойко А.А. продемонструвала цікаві досліди з водою.
Протягом тижня  для учнів 1 - 10 класів  була здійснена віртуальна подорож водним царством «Музей Води». Також учні переглянули  тематичні відеоролики та  мультфільм про фосфати й  річки України.
Завдяки різноманітній програмі заходів  цей день не залишив нікого байдужого до проблем водних ресурсів.