Географія навколо нас

Date: 2 лютого 2019 о 15:45

У закладі пройшов тиждень географії. Під час проведення предметного тижня учні збагатили знання, розширили свій кругозір, проявляли ініціативу й самостійність, розвивали індивідуальні здібності, вчлися відстоювати свою точку зору. Проведені заходи носять інформаційний та змагальний характер. До уваги учнів запропоновані вікторини, кросворди, цікаві повідомлення, конкурси малюнків та міні-плакатів. Для учнів початкових класів був передбачений конкурс екологічних малюнків «Планета в небезпеці, захистимо її!». В цьому конкурсі взяли участь учні 2-4 класів. Переможцем стала учениця 3-А класу. У конкурсі екологічних міні-плакатів кращим був визначений колектив 5 класу. У конкурсі кросвордів найкращим кросвордистом було відзначено учня 8 класу Ясниченка О. Учні 10 класу провели вікторини для учнів 5-8 класів. У вікторині «Шлях до успіху» кращими знавцями були визначені наступні учні: 5 клас – Сувалов А., 6 клас – Костов І., 7 клас – Корик Д., 8 клас – Калініченко Я. У вікторині «Знайома і незнайома Європа» кращими виявились наступні учні: 5 клас – Хлєбніков І., 6 клас – Рогаль О., 7 клас – Шиндясов І., 8 клас – Сай М., Кузьмінський І. У географічній грі «Перший успіх» для учнів 6 класу місця розподілились наступним чином: 1 місце – Даниленко Р., 2 місце – Рогаль О., 3 місце – Афоніна А., Самусенко Є., Костов І. Географічна гра «Кращий знавець географії материків і океанів» для учнів 7 класу дала наступних переможців: 1 місце – Досужа Д., 2 місце – Лаврик М., 3 місце – Перехрест М. У грі «Кращий знавець фізичної географії України» для учнів 8 класу були визначені переможці: 1 місце – Ясниченко О., 2 місце – Кузьмінський І., 3 місце – Чернова А., Сай М. У командній грі «Географічний бокс» серед учнів 8 – 9 класів перемогла команда 8 класу. У грі між командами 6 і 7 класів «Географічний футбол» перемогла команда 6 класу, а в географічній грі для учнів 8-10 класів «Екологічний марафон» перемогли наступні класи: 1 місце – 10 клас (44 бали), 2 місце – 8 клас (42 бали), 3 місце – 9 клас 20 балів).