БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ!

Date: 20 червня 2019 о 07:18

Нещодавно стало відомо про страшну трагедію на недобудові, яка серед жовтоводців зветься “моноліткою”. Через падіння з 9-го поверху будівлі загинула дівчинка, постраждала її подруга.

Нещодавно  стало відомо про страшну трагедію на недобудові, яка серед жовтоводців зветься «моноліткою». Через падіння з 9-го поверху будівлі загинула дівчинка, постраждала її подруга.

Колектив закладу висловлює щирі співчуття родинам постраждалих дітей.

Нагадуємо шановним батькам та здобувачам освіти про необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності, особливо під час канікул!

Потрібно уникати місць, що несуть небезпеку життю та здоров’ю людини. Заборонено проводити час у покинутих будівлях, на будівельних майданчиках, промислових  об’єктах, кар’єрах, водоймах, не облаштованих  для купання.

Слід нагадати про особливі заходи безпеки на дорозі, під час користування транспортними засобами. Не допускаються ігри в районі залізничних колій, на залізничному транспорті. Адже порушення правил безпеки загрожують життю!

Дорогі діти! Подбайте про своє здоров’я! Не ризикуйте власним життям!

Шановні батьки!  Від Вас залежить життя і здоров’я дітей!  Від Вашої уваги, мудрості, небайдужості, контролю.

Законом України «Про охорону дитинства»  визначено, що батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Обов’язки батьків добре висвітлені також і в ст. 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки  зобов’язані: виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини; піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток; забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя; поважати дитину.

Життя людини - найвища цінність! Життя дитини - багатство нації! Бережіть себе і своїх близьких!